Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
TwelveRated ★ 2.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.5- Good BoyRated ★ 3.0
A Korean OdysseyRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 2.5
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 2.0
UnicornRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0