Titles you rated
Uncut GemsRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 3.0
JiseulRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Through the Olive Trees Zire darakhatan zeytonRated ★ 4.5
Seven SamuraiRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
CicadaRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
SproutRated ★ 4.5
Barton FinkRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 5.0