Titles you rated
Made In AbyssRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.5
Maid Sama!Rated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 2.5
Kamisama KissRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0- OrangeRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 2.5