Movies
Ratings
202
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Rocky IIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
My LoveRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Child's Play 3Rated ★ 4.0
True LegendRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
Mr. Nice GuyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Between Love and HateRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Dragon InnRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0