Titles you rated
A Simple FavorRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Woman In The WindowRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0