Movies
Ratings
100
Secret ReunionRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
ChawRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0