Movies
Ratings
98
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5