Series
Ratings
19- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 2.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0