Movies
Ratings
258
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
WantedRated ★ 1.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0