Movies
Ratings
41
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0