Titles you rated
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0