Series
Ratings
119
Chainsaw ManRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.5
Higurashi When They CryRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5- Joseon ExorcistRated ★ 0.5
Show Me The Money 9Rated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5