Titles you rated
Into the StormRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0