Titles you rated
Secret GardenRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0