Series
Ratings
57
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
MashleRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
ClaymoreRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- BakumanRated ★ 4.5
- The Future DiaryRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.0