Movies
Ratings
577
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 5.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 5.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 5.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0