Titles you rated
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5