Titles you rated
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0- 백종원의 레미제라블Rated ★ 4.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
The Black Sheep GameRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0