Series
Ratings
36
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0