Titles you rated
Baby DriverRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
DefianceRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0