Series
Ratings
20
The Greatest LoveRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
MisaengmulRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.5