Movies
Ratings
46
Doctor StrangeRated ★ 5.0
GabiRated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 1.0
OnceRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0