Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Frankly SpeakingRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Sand FlowerRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5