Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5- ApostleRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
Good Morning PresidentRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.5
Dancing CatRated ★ 3.0