Movies
Ratings
655
A Ghost StoryRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 3.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5