Movies
Ratings
654
Baby DriverRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0