Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 4.5
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 5.0