Movies
Ratings
140
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
CarsRated ★ 2.5
The CallRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.0
The Lego MovieRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0