Titles you rated
SearchingRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Love, SimonRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
Meet the RobinsonsRated ★ 4.5
Isle of DogsRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
FantasiaRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0