Series
Ratings
16
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0