Movies
Ratings
86
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Shadow In My EyeRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.5
WishRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0