Titles you rated
City HunterRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5