Movies
Ratings
338
Extreme JobRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0