Movies
Ratings
56
TedRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5