Movies
Ratings
40
The HostRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5