Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
DreddRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.5- CARGORated ★ 4.0