Movies
Ratings
13
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0