Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Pro BonoRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
No Gain No LoveRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.5- CasheroRated ★ 1.5
- Life Goes OnRated ★ 3.0
- AbyssRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0