Titles you rated
VIPRated ★ 3.5
My Secret TerriusRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0