Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0