Titles you rated
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 5.0
Belladonna of SadnessRated ★ 1.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 2.5
Someone You LovedRated ★ 2.5- Persona: SulliRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Air DollRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
A Man and a WomanRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.0
Another WayRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5