Series
Ratings
51
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 0.5
Save MeRated ★ 1.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
When the Weather is FineRated ★ 2.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
SwitchedRated ★ 3.0
Scum's WishRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 1.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
NANARated ★ 4.0