Movies
Ratings
99
50 First DatesRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
Young & BeautifulRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
Big Boys Gone Bananas!*Rated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
DisconnectRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Made of HonorRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 1.5
Soul SurferRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Just Eat It: A Food Waste StoryRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 0.5
Pearl HarborRated ★ 3.5