Titles you rated
Lucky LouieRated ★ 2.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0