Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.5
Manifest Season 2Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Free!Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0