Titles you rated
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 1.0
Grave EncountersRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 2.5
PompeiiRated ★ 2.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 1.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 1.0
26 YearsRated ★ 3.0
ClickRated ★ 2.0