Series
Ratings
205
Dooly the Little DinosaurRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0- DamoRated ★ 3.0
- BossRated ★ 2.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.5
Slayers NextRated ★ 5.0
Slayers TryRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
The Flower in PrisonRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
All InRated ★ 5.0
Slayers Evolution-RRated ★ 4.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.0- 나루토 4기Rated ★ 4.0