Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Nirvana in FireRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
MamaRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
SignalRated ★ 2.0