Movies
Ratings
663
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0