Movies
Ratings
883
OppenheimerRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
PriscillaRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Luckiest Girl AliveRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5